CG221MG820B
MFR.Part #
CG221MG820B
JLCPCB Part #
C2149523
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
2000hrs@105℃ 20mm 220uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS