CV470MJ812BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV470MJ812BP
JLCPCB Part #
C22468806
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12mm 47uF 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS