CV100MG511BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CV100MG511BP
JLCPCB Part #
C911202
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8Ω@100kHz 100mA@100kHz 10uF 11mm 2mm 5000hrs@105℃ 50V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS