CY4R7MO812BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CY4R7MO812BP
JLCPCB Part #
C22468808
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 4.7uF 400V 8mm ±20% Plugin,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS