CV4R7MO812BP
MFR.Part #
CV4R7MO812BP
JLCPCB Part #
C911231
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 12mm 15Ω@100kHz 3.5mm 4.7uF 400V 5000hrs@105℃ 8mm 95mA@100kHz ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS