CX330MPC25BP
Extended
Manufacturer
TWBOR
MFR.Part #
CX330MPC25BP
JLCPCB Part #
C22436089
Package
Plugin,D13xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 13mm 25mm 33uF 450V ±20% Plugin,D13xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS