CG222MDA20BP
MFR.Part #
CG222MDA20BP
JLCPCB Part #
C2149526
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 16V 2000hrs@105℃ 20mm 2200uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS