A150N50X4E
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
A150N50X4E
JLCPCB Part #
C6486739
Package
SMD
Description
-50℃~+200℃ 0GHz~3GHz 150W 50Ω SMD RF Attenuators ROHS