250375-4X50-2
Extended
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
MFR.Part #
250375-4X50-2
JLCPCB Part #
C6051941
Package
SMD
Description
0Hz~1GHz 150W 50Ω SMD RF Attenuators ROHS