TEL 15-2413WIN-HS
MFR.Part #
TEL 15-2413WIN-HS
JLCPCB Part #
C6284507
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1 1.8kV 15V 15W 1A 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS