TEL 15-1222N-HS
MFR.Part #
TEL 15-1222N-HS
JLCPCB Part #
C7360989
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1.8kV 12V 15W 2 625mA 87% 9V~18V DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS