TEL 15-2423WIN-HS
Extended
MFR.Part #
TEL 15-2423WIN-HS
JLCPCB Part #
C5796822
Package
DIP,24.4x14.3mm
Description
1.8kV 15V 15W 2 500mA 87% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery DIP,24.4x14.3mm Isolated Power Modules ROHS