TSM1A334J4153RZA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
TSM1A334J4153RZA
JLCPCB Part #
C5138225
Package
0603
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 0.8mm 1.6mm 2.1mW/℃ 210mW 3.1s 330kΩ 4150K ±3% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS