TVR07681KFY
MFR.Part #
TVR07681KFY
JLCPCB Part #
C5158692
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.12kV 1.2kA 250mW 35J 420V 560V 5mm 680V 插件,P=5mm Varistors ROHS