TVR10511KFAR279F
MFR.Part #
TVR10511KFAR279F
JLCPCB Part #
C2832953
Package
Plugin,P=5mm
Description
130pF@1kHz 2.5kA 320V 400mW 410V 510V 5mm 70J 845V 插件,P=5mm Varistors ROHS