SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C964931
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W@10/1000us 45V 5.5A 55.3V 72.7V Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS