SCK132R56MSY
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SCK132R56MSY
JLCPCB Part #
C211177
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+200℃ 1.1min 18mW/℃ 2.4W 2.5Ω 5A 7.5mm 插件,P=7.5mm NTC Thermistors ROHS