SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C964909
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS