DHT0A104J3472SY
Extended
Manufacturer
TKS
MFR.Part #
DHT0A104J3472SY
JLCPCB Part #
C5138212
Package
Plugin,D2xL4mm
Description
-40℃~+200℃ 100kΩ 10s 120mW 2mW/℃ 2mm 3470K 4mm ±2% ±5% 插件,D2xL4mm NTC Thermistors ROHS