YR1B75KCC
MFR.Part #
YR1B75KCC
JLCPCB Part #
C1404123
Description
-65℃~+155℃ 250mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS