CRGS0805J1M8
MFR.Part #
CRGS0805J1M8
JLCPCB Part #
C2125890
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 150V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS