YR1B715KCC
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
YR1B715KCC
JLCPCB Part #
C3551938
Package
Plugin
Description
-65℃~+155℃ 250mW 715kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS