T9GS2L24-22
MFR.Part #
T9GS2L24-22
JLCPCB Part #
C1563312
Package
Plugin,25x32mm
Description
-40℃~+105℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 15ms 20A 22V 22ms 480V@AC AgSnO2 插件,25x32mm Power Relays ROHS