SQPW5R047J
MFR.Part #
SQPW5R047J
JLCPCB Part #
C1368137
Description
-55℃~+250℃ 47MΩ 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS