TLM3ADR022FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLM3ADR022FTE
JLCPCB Part #
C1717811
Package
2512
Description
1W 22mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS