TLM3ADR027FTE
MFR.Part #
TLM3ADR027FTE
JLCPCB Part #
C1717750
Description
1W 27mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS