TLM2HDR047FTE
MFR.Part #
TLM2HDR047FTE
JLCPCB Part #
C4105309
Description
-55℃~+155℃ 47mΩ 750mW ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS