TLM2HDR043FTE
MFR.Part #
TLM2HDR043FTE
JLCPCB Part #
C1707230
Description
43mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS