35223K3JT
MFR.Part #
35223K3JT
JLCPCB Part #
C4353565
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS