TLM2HDR027FTE
MFR.Part #
TLM2HDR027FTE
JLCPCB Part #
C1707251
Description
27mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS