CHV2010-FX-1003EST
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CHV2010-FX-1003EST
JLCPCB Part #
C5572750
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS