TLM2BER047JTD
MFR.Part #
TLM2BER047JTD
JLCPCB Part #
C4309173
Description
-55℃~+155℃ 47mΩ 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS