CPF0603B1R43E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B1R43E1
JLCPCB Part #
C4176943
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS