TLM2BER027JTD
MFR.Part #
TLM2BER027JTD
JLCPCB Part #
C4170591
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 500mW ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS