TLM2AER047JTD
MFR.Part #
TLM2AER047JTD
JLCPCB Part #
C1698689
Description
250mW 47mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS