TLM2BER015FTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TLM2BER015FTD
JLCPCB Part #
C4098703
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS