ESR18EZPF2870
MFR.Part #
ESR18EZPF2870
JLCPCB Part #
C3931455
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS