TLM2BER013FTD
MFR.Part #
TLM2BER013FTD
JLCPCB Part #
C1706464
Description
13mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS