TLM2BER015JTD
MFR.Part #
TLM2BER015JTD
JLCPCB Part #
C1701297
Description
15mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS