H43K83BZA
MFR.Part #
H43K83BZA
JLCPCB Part #
C1409500
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS