TLM2BDR068FTD
MFR.Part #
TLM2BDR068FTD
JLCPCB Part #
C4159459
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS