TLM2BER068JTD
MFR.Part #
TLM2BER068JTD
JLCPCB Part #
C1697175
Description
500mW 68mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS