RA73F1J3K74BTDF
MFR.Part #
RA73F1J3K74BTDF
JLCPCB Part #
C4145002
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS