TLM2BDR062FTD
MFR.Part #
TLM2BDR062FTD
JLCPCB Part #
C1701427
Description
500mW 62mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS