TLM2BDR022FTD
MFR.Part #
TLM2BDR022FTD
JLCPCB Part #
C1702447
Description
22mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS