THS15390RJ
MFR.Part #
THS15390RJ
JLCPCB Part #
C1567804
Description
15W 390Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS