3504G3A3K83FTE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3504G3A3K83FTE
JLCPCB Part #
C7180418
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 3.83kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS