AHA25AFB-2R87
MFR.Part #
AHA25AFB-2R87
JLCPCB Part #
C1568371
Description
2.87Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS