CPF0402B19R1E
MFR.Part #
CPF0402B19R1E
JLCPCB Part #
C4065912
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS