THS15330RJ
MFR.Part #
THS15330RJ
JLCPCB Part #
C1567834
Description
15W 330Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS